slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kokią muziką pasirinkti vestuvių ceremonijai?

Vestuvių ceremonija - tai labiausiai jaudinanti ir gražiausia šventė kiekvienos moters gyvenime. Jeigu gimtadienis kartojasi kiekvienais metais, tai vestuvių ceremonijos nebebus įmanoma pakartoti! Galbūt dėl to būsimos nuotakos jau dabar, rudenį pradeda ruoštis šiai šventei, nors ji vyks tik ateinančią vasarą.

Likus keliems mėnesiams, jos neriasi iš kailio, nemiega naktimis ir atveria visas savo kūrybines galias, kad tik tobulai pasiruoštų šventei. Vis tik neįmanoma būti profesionalia dizainere, muzike ir šventės organizatore vienu metu ir išmanyti visas šias skirtingas sritis, norint gerai pasiruošti vestuvėms. Todėl nusprendėme patarti būsimoms nuotakoms iš muzikinės pusės: kokią muziką pasirinkti savo vestuvių ceremonijai?

 

smuikomuzika.lt 2

 

Kodėl svarbi muzika vestuvių ceremonijos metu?

Ar reikia muzikos šiai vestuvių daliai? “Be abejonės, jei nesate abejingi muzikos garsams, jei mylite muziką, ji, šį iškilmingą momentą, jūsų širdis pakylės”, – sako smuikininkė Vitalija Paulauskaitė, šventėse grojanti daugelį metų ir priduria: “Įsivaizduokite, nuotaka, jaunikis ir jų tėvai rytą praleido ruošdamiesi ir puošdamiesi, atlikdami smulkius baigiamuosius darbus. Jie vis dar galvoja ar viskas pavyks, ar nieko neužmiršo, ar paslaugų teikėjai nepaves šią dieną. Šie mažesni ar didesni rūpesčiai neišvengiami tokią progą.

Skaityti daugiau: Kokią muziką pasirinkti vestuvių ceremonijai?

10 sričių, kuriose neverta taupyti planuojant vestuves

Dažna jaunavedžių klaida yra ta, kad jie ne iki galo įvertina, kuriose srityje verta, o kuriose neverta taupyti planuojant ir organizuojant vestuves. Todėl svarbu įvertinti, kokios sritys reikalauja didesnių investicijų. Pateikiame dešimt pagrindinių sričių, kuriose nesiūlome taupyti, jei norite įspūdingos šventės ir nepamirštamų prisiminimų.

patarimai vestuvems

1. Visų pirma, tai šventės vieta, kuria dažniausiai būna sodyba. Vestuvės sodyboje – geras pasirinkimas bet kuriuo metų laiku. Tačiau svarbu pasirūpinti, kad sodyba būtų šilta, jauki, didelės erdvės, talpinanti daug svečių bei su patogiu privažiavimu.

2. Antra labai svarbi investicija – tai kokybiškas ir skanus maistas.

3. Trečia, vestuvių nuotraukos taip pat reikalauja nemažai investicijų, kadangi būtent jose bus užfiksuoti geriausi vestuvių momentai, kuriuos vėliau patalpinsite į nuotraukų albumą. Pabrėžtina, kad įspūdingas nuotraukas padarys tik profesionalus vestuvių fotografas, todėl rinkitės jį atidžiai. Be abejo, geri vestuvių fotografai teikia savo paslaugas už didesnę kainą negu fotografai mėgėjai.

4. Ketvirta, labai svarbu investuoti į tinkamus muzikantus, Dj ir vedėjus.

Skaityti daugiau: 10 sričių, kuriose neverta taupyti planuojant vestuves

2015 m. palankiausios datos vestuvėms

vestuviu data

Kiekviena mergina svajoja apie gražias, iškilmingas, pasakiškas vestuves, kurios būtų tobulos pradedant suknele ir baigiant vestuvių data. Santuoka – tai labai atsakingas žingsnis, todėl patartina atsižvelgti net į menkiausią smulkmeną.

Kai pradedam planuoti vestuves pirmas žingsnis yra išsirinkti vestuvių datą. Pasirinkta data – tai tartum pamatas Jūsų tolimesnio šeimyninio gyvenimo. Vieni jaunavedžiai rinkdamiesi datą tiki močiutės ar prosenelės pasakytais prietarais, kiti vadovaujasi horoskopais, dar kiti tiesiog vadovaujasi savo intuicija ar tiesiog renkasi datą dėl gražių skaičių.

Pagal rytų kalendorių nuo 2015 m. Vasario 19 d. Mėlynojo arklio metus pakeis medinio ožio (ožkos) metai. Ožka labai atsargus ir šventas gyvūnas, todėl 2015 metais prieš priimant bet kokį sprendimą būtina viską gerai apsvarstyti.  Dėl to, jeigu norite, kad Jūsų santuoka būtų tvirta ir laiminga būtina atsakingai išsirinkti vestuvių datą.

Skaityti daugiau: 2015 m. palankiausios datos vestuvėms

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS