slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Pirmasis jaunųjų šokis

pagrindine

Pirmasis jaunųjų šokis – tai ne tik graži, už širdies griebianti tradicija bei Jūsų meilės išraiška, bet ir galimybė paįvairinti Jūsų vestuvių programą ir nustebinti Jūsų svečius. Norime Jums patarti kaip išsirinkti šokį, pasiruošti jam ir į ką reikia atkreipti dėmesį.

4 pagrindiniai žingsniai

  1. Visu pirma turite apsispręsti kokio šokio norėtumėte: greito ar lėto, ypatingo ar klasikinio. Viskas priklauso ne tik nuo Jūsų norų, bet ir nuo vestuvių stiliaus. Pavyzdžiui: jei planuojate retro stiliaus vestuves – rinkitės tango, bet jei planuojate disko stiliaus vestuves, tinkamiausias šokis būtų pagal Michael Jackson muziką, ir pan.
  2. Pagal tai kokio stiliaus planuojate vestuves, Jūs galėsite pasirinkti ir šokio kompoziciją. Kai rinksitės dainą, pasistenkite pajusti ją. Daina turi Jums patikti, idealiai tikti Jūsų šokiui, o pats šokis turi būti lengvas ir neįpareigojantis. Pasirinkite kelias dainas, tuomet pabandykite pagal kiekvieną pašokti ir tik tada apsispręskite, kuri daina yra tinkama Jūsų pirmajam šokiui.
  3. Jeigu Jūs norite išskirtinio pirmojo šokio, tuomet užsirašykite į individualias šokių pamokas. Su profesionaliu choreografu Jūs galėsite sukurti tokį šokį, kuris atspindėtų Jūsų porą. Kai kuriems užtenka 1-2 pamokų, o kai kuriems reikia ir 10-15 pamokų, kad sukurtų ir išmoktų jaunųjų pirmąjį šokį.
  4. Jeigu Jūsų pasirinktas šokis yra sudėtingas, nepamirškite jo sušokti namie likus bent keletui dienų iki vestuvių. Į šokį žiūrėkite ne kaip į egzaminą, bet kaip Jūsų meilės šokį. Net jeigu vienas iš Jūsų pamirš kokį žingsnelį – nesijaudinkite, juk tai Jūsų šokis ir Jūs galite improvizuoti. Nieko nėra gražiau už dviejų įsimylėjusių žmonių meilės šokį.

1

Šokio variantai

Klasikinis šokis

Dauguma jaunųjų renkasi tradicinį jaunųjų šokį – valsą. Tai ne tik gražus šokis, kuris atspindi Jūsų jausmus, bet ir elegantiškas. Taip pat ir dainą parinkti lėtam šokiui daug lengviau, nei greitam. Žinoma, galite rinktis tango – meilės ir aistros šokį. Tai sudėtingas šokis, tačiau jis tikrai to vertas. Tango ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiais paliks neišdildomą prisiminimą.

Greitas šokis

Vis daugiau jaunavedžių nori kažko neįprasto per savo vestuves, todėl renkasi greitą šiuolaikinį pirmąjį jaunųjų šokį. Žinoma, tai puiki staigmeną visiems svečiams. Kad tinkamai paruošti greitą šokį, reikės skirti daug laiko ir jėgų. Visi žingsneliai turi būtų tiksliai išmokti, nušlifuoti, jaunieji turi būti užtikrinti. Žinoma, Jūs galite ir tiesiog pasilinksminti, pakvailioti pagal Jūsų mėgstamą dainą. Atminkite, kad pirmasis jaunųjų šokis atspindi Jūsų porą ir Jūs turite jaustis laisvai.

Lėtas šokis su intarpu

Jūs galite pasirinkti pradėti ir pabaigti jaunųjų šokį lėtu šokiu, o per vidury pasirinkti greitą ir smagų šokio variantą. Žinoma, tokiam šokiui reikia pasirengti iš anksto. Atminkite, kad nereikia daryti to kas Jums nepatinka.

2

Keletas patarimų:

  • Atsižvelkite į kiekvieno iš Jūsų norus. Neįkalbinėkite jaunojo daryti tai ko jis nenori ir kas vers jį jaustis suvaržytų.
  • Atsipalaiduokite ir mėgaukitės šokiu. Šokite taip, lyg salėje būtumėte tik dviese. Atsiduokite jausmams, net jei ir nesiruošėte iš anksto šokiui, Jūs sukursite romantišką ir gražų šokį.
  • Neskirti per daug laiko šokio pasiruošimui. Jeigu Jums nepavyksta sukurti profesionalaus šokio, neverta tam skirti visas savas jėgas – matyt tai tiesiog skirta ne Jums. Sušokite taip, kaip Jums patinka šokti.
  • Kartu šokite kiekvieną vakarą ir atrasite Jums patinkanti šokio variantą.
  • Šokis turi būti ne ilgesnis nei 3 minutės. Paprašykite, kad svečiai prisijungtu prie Jūsų pirmojo jaunųjų šokio. Tegul svečiai susikabina rankomis, ratu apstos Jus ir šoks kartu su Jumis – taip niekam neteks nuobodžiauti ir Jums patiems bus daug jaukiau.

 3

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS