slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Macarons - Jūsų vestuvių šventės akcentas

macarons 9 

Jeigu norite savo vestuvių šventei priduoti truputi prancūziškos atmosferos, macarons - puikus pasirinkimas. Šiuos migdolinius sausainiukus jau pamėgo daugelis porų. Šie rafinuoti ir elegantiški sausainiukai žavi skonių įvairove ir didele spalvų gama. Dalinamės su Jumis idėjomis kaip galima pateikti macarons Jūsų svečiams.

Skaityti daugiau: Macarons - Jūsų vestuvių šventės akcentas

Vestuviniai atvirukai ir pakvietimai.

kvietimas viestuvinisVestuviniai atvirukai ir pakvietimai. Santuoka- nuostabus dalykas kiekvieno iš mūsų gyvenime. Tačiau, pasineriant į kruopštų organizavimą nederėtų pamiršti vestuvinių pakvietimų, kuriuose atsispindėtų visa informacija apie Jūsų šventę. Tokiu atveju galėsite nesijaudinti dėl to, kad kažkuris svečias kai ką pamirš ar supainios.

Profesionalūs dizaineriai parūpins Jums tokius kvietimus kokių tik geis Jūsų širdis. Mes linkime, kad visi Jūsų svečiai, žiūrėdami į pakvietimus, su nekantrumu lauktų dienos, kai įvyks Jūsų santuoka.

Renkantis atvirukus- jums bus pasiūlytas platus paslaugų pasirinkimas, susijusių su vestuviniais atvirukais, taip pat įvairaus dizaino popieriaus bei spalvų paletė. Specialisto užduotis- padaryti tokius vestuvinius kvietimus , kad tai būtų svarbiausia dovana Jūsų nusimatančios santuokos proga, džiugintų Jus ir paliktų aistringus prisiminimus ilgiems metams.

Skaityti daugiau: Vestuviniai atvirukai ir pakvietimai.

Nuotakos puokštė arba vestuvinė puokštė

geles Nuotakos puokštė arba vestuvinė puokštė – ką jus jaučiate girdėdami šiuos žodžius? Visai gali būti, kad žodžiai „gėlės“ ir „vestuvės“ jus jaudina ne labiau nei „ekskavatorius“ ir „trombonas“.

 Aš gi iškart bandau prisiminti baltųjų lelijų kvapą. O jeigu nesigauna, einu į gėlių parduotuvę. Savo pareiškimais apie tai, kad gėlės ir vestuvės – neišskiriamos sampratos, visatos pamatų aš neišjudinsiu. Bet, sutikite, malonu: gėlės ir vestuvės! Argi galima įsivaizduoti vestuves be gėlių?

 Nuotaka per vestuves gali būti be šydo, ne balta ir netgi ne su suknele, o štai be gėlių – jau niekaip negalima. Puokštė, kurią nuotaka laikys rankoje santuokos metu – vos ne pats svarbiausias vestuvinis atributas.

Skaityti daugiau: Nuotakos puokštė arba vestuvinė puokštė

Kaip pasirinkti taurės

nukainuota gulbes 4Jaukus gyvenimas neįmanomas be gražių indų. Kiekviena šeimininkė žino, kaip svarbu įsigyti kokybišką ir ergonomišką virtuvės įrangą, bet stalo įrankiai irgi ne mažiau svarbūs. Jų prireiks kaip iškilmingai vakarienei, taip ir romantiškam vakarui tet-a-tet. Geros šeimininkės arsenale turi būti keli taurių rinkiniai, specialiai parinktų skirtingiems gėrimams. Taip pat kaip keptuvės ir puodai, taurės būna kelių rūšių ir būtina žinoti jų paskirtį.

 Pavyzdžiui keptuvės būna iš keramikos, teflono, aliuminio ir kiekviena jų skirta ruošti tam tikriems produktams. Taip ir gėrimų talpos skirstomos į alaus, vyno, martinio, šampano ir t.t.

 Vyno turi būti skaidrūs ir bespalviai, kad tinkamai įvertinti gėrimo spalvą. Didelis tūris talpai būtinas, kad geriau pajusti visus vyno puokštės atspalvius ir pustonius. Kotelis turi būti grakštus ir stabilus. Be to jis turi būti patogus, kadangi vyno bokalą reikia laikyti būtent už kotelio, kad nesušildyti jo savo rankos šiluma.

Skaityti daugiau: Kaip pasirinkti taurės

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS