slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kaip nesijaudinti prieš vestuves

Siūlome keletą būdų, kaip nesijaudinti prieš vestuves. Kiekvienas iš jaunavedžių daugiau ar mažiau patyria būseną, kuri apibūdinama, kaip priešvestuvinis sindromas. Jis pasižymi didžiuliu jauduliu, susidoroti su kuriuo nepaprastai sunku.

 Šis straipsnis padės jums – siūlome pačius veiksmingiausius kovos su šiuo reiškiniu būdus.

 

 

 Būdas Nr.1 Neužsikraukite sau visų pasiruošimo vestuvėms rūpesčių. Draugai ir giminaičiai mielai jums padės, o užsikrauti visų rūpesčių tikrai neverta.  Atsisėdę su antrąja puse prie stalo, paimkite pieštuką ir popieriaus lapą. Padalinkite lapą į tris stulpelius, pirmajame surašykite darbų sąrašą, antrajame – atlikimo terminai ir trečiajame – atsakingą asmenį. Išbraukite atliktus punktus, o tuos kurie „iškrenta“ iš grafiko perskirkite vyresniems – savo patirties dėka jie galės išspręsti problemą greitai ir kokybiškai.

 Būdas Nr.2 Spręskite tik tuos klausimus, kurie suplanuoti šiai dienai. Neskubėkite. Skubėjimas visada sukelia stresą. Sustokite ir atsipalaiduokite – patikėkite, visi klausimai išsispręs laiku.

 Būdas Nr.3 Suvokite, kad jūsų jaudulio priežastis ne visai teisingas nusistatymas. „Pasiklausykite“ savo minčių ir atmeskite tas, kuriose yra žodžiai „katastrofa“, „aš to neišgyvensiu“, tai tiesiog baisu“ ir t.t. Tokios mintys realios? Jokiu būdu. Nuo jų jums žemė slysta iš po kojų ir trukdo sklandžiam pasiruošimui. O kartu ir kenkia jūsų nervų sistemai.

 Būdas Nr.4 Aiškiai įsivaizduokite jūs bauginančią baigtį. Vėliau prie to vaizdo pridėkite dar labiau „baisių“ minčių, padarant situaciją absurdiška. Absurdas – tai jau ne realybė, todėl negali jaudinti ir gąsdinti. Štai taip košmaras virsta kažkuo komišku ir suteikia optimizmo.

  Būdas Nr.5  Pašnekėkite su tėvais, ištekėjusiomis seserimis ir draugėmis, vedusiais broliais ir draugais. Jie pasidalins patirtimi, papasakos tuometinę ir dabartinę nuomonę apie pasiruošimą vestuvėms. Jeigu toks bendravimas nepadės, kreipkitės į profesionalų psichoterapeutą.

 

 

 Būdas Nr.6 Nepasiduokite pilnai priešvedybiniam šurmuliui, palikite laiko mėgstamiems užsiėmimams. Visą jiems skirtą laiką uždrauskite sau net galvoti apie artėjančias vestuves.

 Būdas Nr.7 Jei priešvedybinis stresas giliai įsišaknijo, laikinai imkitės malonių nuotakos pareigų – prie jų galima priskirti apsilankymą grožio salone, soliariume, jaunavedžių salone ir t.t.

 Būdas Nr.8 Skirkite dėmesio ne organizaciniams klausimams, o dvasiniams būsimų vestuvių aspektams. Patikėkite, visi rūpesčiai, susiję su vestuvių švente, būtinai išsispręs ir per minimalų laiko tarpą pasirodys jums visiškai nesvarbūs.

Svarbiausia, kad jūs galų gale sujungsite savo likimus – tai pati džiaugsmingiausia ir laimingiausia jūsų gyvenimo akimirka. Sugalvokite žodžius, kuriuos ištarsite mylimam žmogui, jo ir savo tėvams, o taip pat šventės svečiams. Pasiruošimas vestuvėms turi teikti jums laimę, o ne nuobodulį. Pamirškite rūpesčius ir mėgaukitės gyvenimu!

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS