slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Svečiai ir liudytojai

liuditojai Svečiai ir liudytojai, pasiruoškite nors šiek tiek vestuvėms. Kai kurie svečiai ir liudytojai mano, kad vestuvėms jiems ruoštis visai nereikia. Juk vien jų buvimas vestuvėse jau šventė.

 Kartais tai tiesa, pavyzdžiui, jeigu jūs geriausia draugė, su kuria nuotaka nesimatė 5 metus ir kuri atvažiavo iš kito miesto. Kitiem būtinas bent jau minimalus pasiruošimas. Liudytojoms ir pamergėms būtina paruošt ir atrepetuot nuotakos išpirkimo scenarijų. Susirinkite, o geriau ir ne vieną kartą ir parepetuokite.

 Liudytojui iš jaunikio pusės pageidautina taip pat valandėlę paskaityti internete apie populiariausias išpirkos užduotis. Toks minimalus pasiruošimas ženkliai palengvins jums gyvenimą. Visi kiti svečiai turės sakyti šventinius palinkėjimus ir tostus.

 Jeigu jūs manote, kad: „Nieko nesugalvoju, bet per vestuves ką nors pasakysiu“, tai jūs labai klystate. Per vestuves tikrai nieko nesugalvosite, nebent jūs profesionalus oratorius. Paruoškite vestuvinį tostą ir parepetuokite jį. Geriausiai sukurti tostą pačiam, kaip pagrindu pasinaudokite keliais sveikinimais ir tostais iš interneto.

 Pageidautina paruošti kelis sveikinimus, nes rizikuojate atsidurti nemalonioje padėtyje jeigu prieš jūs kas nors sakys analogišką tostą, kas per vestuves atsitinka gana dažnai, o jūs neturite pasiruošęs kito sveikinimo. O gali tekti sakyti sveikinimus ne vieną, o du-tris kartus.

 

 

 Dar palinkėjimas svečiams. Aktyviai dalyvaukite konkursuose, šokiuose ir t.t., nesėdėkite vietoje. Tada ir vestuvės bus daug linksmesnės.

 Na ir žinoma jaunavedžiai perspėkit svečius, kad bus rengiami konkursai ir paprašykite jų aktyviai dalyvauti. Vien nuo tokio perspėjimo svečių aktyvumas padidės iki 30 procentų.

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS