slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kokią muziką pasirinkti vestuvių ceremonijai?

Vestuvių ceremonija - tai labiausiai jaudinanti ir gražiausia šventė kiekvienos moters gyvenime. Jeigu gimtadienis kartojasi kiekvienais metais, tai vestuvių ceremonijos nebebus įmanoma pakartoti! Galbūt dėl to būsimos nuotakos jau dabar, rudenį pradeda ruoštis šiai šventei, nors ji vyks tik ateinančią vasarą.

Likus keliems mėnesiams, jos neriasi iš kailio, nemiega naktimis ir atveria visas savo kūrybines galias, kad tik tobulai pasiruoštų šventei. Vis tik neįmanoma būti profesionalia dizainere, muzike ir šventės organizatore vienu metu ir išmanyti visas šias skirtingas sritis, norint gerai pasiruošti vestuvėms. Todėl nusprendėme patarti būsimoms nuotakoms iš muzikinės pusės: kokią muziką pasirinkti savo vestuvių ceremonijai?

 

smuikomuzika.lt 2

 

Kodėl svarbi muzika vestuvių ceremonijos metu?

Ar reikia muzikos šiai vestuvių daliai? “Be abejonės, jei nesate abejingi muzikos garsams, jei mylite muziką, ji, šį iškilmingą momentą, jūsų širdis pakylės”, – sako smuikininkė Vitalija Paulauskaitė, šventėse grojanti daugelį metų ir priduria: “Įsivaizduokite, nuotaka, jaunikis ir jų tėvai rytą praleido ruošdamiesi ir puošdamiesi, atlikdami smulkius baigiamuosius darbus. Jie vis dar galvoja ar viskas pavyks, ar nieko neužmiršo, ar paslaugų teikėjai nepaves šią dieną. Šie mažesni ar didesni rūpesčiai neišvengiami tokią progą.

Ir štai, nuotaka pasipuošusi balta suknele, šventė prasideda. Suskamba melodinga smuiko melodija, jaunųjų mėgiamiausia daina. Šią akimirką jaunųjų ir svečių širdys per muziką yra pakylėtos, rūpesčiai pasimiršta, jaunieji sąmoningai išgyvena šį ypatingą momentą.”

Muzika netiktų tik tuo atveju, jei šventės dalyviams, jauniesiems ji nepatinka ir žmonės labiau atsipalaiduoja tyloje.

 

Kokį instrumentą pasirinkti?

Reikėtų nuspręsti, kokio instrumento skambesį norėtumėte girdėti. Vestuvių ceremonijai tinka smuikas, violončelė, gitara, fleita, arfa, saksofonas. Tiesa, norint kažko netradicinio galima užsisakyti, pavyzdžiui, kanklių muziką.

Kiekvienas instrumentas išsiskiria savo specifika. Kokį pasirinkti jums gali pasufleruoti vidinis balsas: koks instrumentas jums labai patinka, galbūt žavėjotės nuo vaikystės ar netgi juo grojote? Pasirinkę savo mėgiamiausią – niekada neapsiriksite. O jeigu vis dar neapsisprendžiate, susipažinkite su pagrindinėmis kiekvieno instrumento savybėmis:

 

Smuikas

Tai subtilaus garso savininkas, smuiko skambesys puikiai tinka bažnyčioje, lauke ar patalpoje. Grojant lauke, garsą galima sustiprinti mikrofonu. Smuikas – klasikinis instrumentas, todėl šventei visada suteiks gero stiliaus. Jis skambės šiuolaikiškai įgarsinus ir atliekant šiuolaikišką muziką. Smuikas gali sujaudinti, išspausti ašarą ir pakelti nuotaiką, pralinksminti. Tai universalus vidutinio ir aukšto registrų instrumentas.

 

muzika-vestuvems

 

Violončelė

Kaip ir smuikas, styginis, klasikinis instrumentas. Jis yra žymiai didesnis ir turi žemą tembrą. Profesionaliai valdomos violončelės garsas yra sodrus, nepaprasto grožio, puikiai tinkantis vestuvių ceremonijai. Gitara Yra dviejų tipų gitaros – klasikinė ir akustinė. Klasikine gitara galima atlikti labai įvairų repertuarą, tiek šiuolaikišką, tiek klasikinį.

 

Gitara

yra tylaus, švelnaus garso savininkė, todėl jei ceremonija vyks lauke, pasiteiraukite atlikėjo ar jis turės įgarsinimą. Akustinė gitara daugiau atlieka pritariančio instrumento vaidmenį. Gražiai skambės smuiko ir gitaros duetas, gitaros ir dainininko ar gitaros ir fleitos duetas.

Gitara galima groti bažnyčioje ir kitose ceremonijos vietose.

 

Arfa ir kanklės

Jeigu norite kažko išskirtinio ir unikalaus savo šventei, rinkitės arfos ar kanklių muziką.Arfa – plataus registro, labai paslankus instrumentas, kuriuo galima atlikti klasikines ir populiarias melodijas. Ji žavi vandens čiurlenimą primenančiu garsu.

Nors kai kas galvoja, kad kanklės tinkamos tik liaudiškai muzikai, tačiau jomis galima atlikti labai įvairaus žanro muziką. Profesionalus atlikėjas kanklių muzika nustebins susirinkusius svečius šią ypatingą progą.

 

Saksofonas ir fleita

Tai pučiamieji instrumentai. Saksofonas yra šiuolaikiškesnis, jis skamba garsiai, todėl bažnyčios apeigų metu nėra labai tinkamas. Saksofonas ir fleita puikiai skambės lauke ir kavinėje.

Reikia nepamiršti, kad smuikas, violončelė, saksofonas ir fleita yra melodiniai instrumentai ir groja tik melodiją, todėl jie gražiau skamba duetu ar su fonograma. Prieš užsakant muzikos atlikėją melodiniu instrumentu, pasiteiraukite ar jis groja su fonograma, nes kitu atveju muzika nesuteiks laukiamo efekto. Paklauskite, ar atlikėjas turės įgarsinimą, ypač grojant lauke, kadangi čia garsas skamba tyliau nei patalpoje.

 

Kokią melodiją pasirinkti vestuvių ceremonijai?

Išsirinkome instrumentą, o dabar pagalvokime, kokią melodiją norėtume girdėti, eidami į santuokos vietą? Kokia bus ceremonijos pagrindinė daina? smuikomuzika.lt atlikėja Vitalija atskleidžia, kad jaunieji retai renkasi klasikines melodijas, o labiau linksta prie šiuolaikinių kūrinių.

Praėjusį sezoną dažniausiai prašoma atlikti buvo Ed Sheeran “Perfect”, labai populiari ir melodija iš filmo Šrekas “Aleliuja”.

Patartina rinktis melodiją, kuri porai yra kažkuo brangi, išskirtina, o ne sekti naujausiomis muzikinėmis madomis. Jeigu tokios pora neturi, pateikiame sąrašą dainų, kurias galima atlikti įvairiais instrumentais ar balsu ir kurios puikiai tiks vestuvių ceremonijai:

 

1."Beautiful in White" - Westlife

2."Perfect" - Ed Sheeran

3."A Thousand Years" - Kristina Perry

4."Love Me Like You Do" - Ellie Goulding

5."L.O.V.E" - Michael Buble (bliuzo stilius)

6."The Power Of Love" - Celine Dion

7."Prayed For You" - Matt Stell

8."Thinking Out Loud" - Ed Sheeran

9."From This Moment" - Shania Twain

10."Falling For You" - Colbie Caillat (gyvesnė)

11."Prayed For You" - Matt Stell

 

Linkime kūrybingų minčių ir sklandaus pasiruošimo vestuvių šventei visoms būsimoms nuotakoms.

Patarimus davė smuikomuzika.lt

 

Nuoširdžiai, Vitalija Paulauskaitė

  • Tel.: 867977207
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • smuikomuzika.lt

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS