slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Visų jaunavedžių laukia malonios staigmenos!


Rodo sala žinoma kaip graikų Saulės dievo Helijo sala, kurioje kadaise stovėjo vienas iš septynių pasaulio stebuklų – garsusis Rodo kolosas. Mūsų laikais sala dažnai vadinama „Viduržemio jūros Perlu“. Ir nieko nėra nuostabaus, kad šią salą pamėgo įsimylėjėliai iš daugelio pasaulio šalių. Jie atvyksta čia susituokti arba praleisti medaus mėnesį. Santuokos ceremonija vyksta Lindos miestelyje šalia Šv. Paulius koplyčios, pastatytos ant įlankos kranto. Manoma, kad šioje vietoje išsilaipino Šv. Paulius atnešęs krikščionybę į Rodo salą. Kaip taisyklė, ceremonija vyksta po atviru dangumi, ją veda Lindos miestelio meras. Po ceremonijos jaunavedžiai fotografuojasi, o vėliau vyksta į vieną iš restoranų, kur jų laukia puiki šventinė vakarienė.


 
 
Santorino sala dažnai vadinama Egėjo jūros perlu. Sala kažkada buvo apvalios formos, kurios viduryje stūksojo milžiniškas ugnikalnis. Apie 1600 m. pr. Kr. išsiveržus ugnikalniui susidarė didžiulė kaldera, kurią apsėmė jūra. Tai vienintelė paskendusi kaldera pasaulyje. Sala įgavo pjautuvo formą. Santorinas garsėja vaizdingais gamtovaizdžiais, skaidria jūra, puikiais paplūdimiais, mažais kaimeliais, miesteliais ir, žinoma, baltais namais su mėlynais stogais. Ugnikalnio sukurtas laukinis ir nežabotas salos grožis užburia. Įsivaizduokite fantastišką saulėlydį, kuomet saulė „skęsta“ jūroje ir nušviečia įlanką, o aplink didžiulės spalvotos – juodos, raudonos, rudos uolos. O pačiame viršuje baltas vainikas iš namų, bažnyčių kupolų ir arkų. Būtent čia gimsta šeimos...
Bet didžiausias salos koloritas – tai čia gyvenantys svetingi žmonės, kurie ir sukuria draugišką, nuoširdžią ir šiltą namų aplinką.
Legenda, kuria tiki viso pasaulio įsimylėjeliai, byloja, kad susituokus Santorino saloje, kuri yra maža garsiosios Atlantidos dalelė, santuoka bus laiminga ir meilė tęsis iki gyvenimo pabaigos.

 
 
Ši nuostabi sala, vadinama rojumi, tarsi gamtos sukurta Vestuvėms ir „medaus mėnesiui‘‘. Jos nepakartojami peizažai, egzotika, istorija ir tradicijos, draugiški žmonės, įtikins, kad Jūsų pasirinkimas teisingas. Šri Lankoje Jus sutuoks pagal vietines tradicijas. Kaip gi vyksta Jūsų išsvajotos Vestuvės?
Pasiruošimas vestuvėms prasideda nuo apsilankymo Ajurvedos terapijos centre. Po relaksacijos procedūrų, visas jaudulys ir neramumas, kuriuos Jūs jautėte iki šiol, praeis, Jus pajusite neišpasakytos gyvenimiškosios energijos antplūdį. Po to jaunavedžiai aprengiami  tradiciniais vestuviniais rūbais, papuoštais brangakmeniais ir gėlėmis. Nuotakai įteikiama gražiausia vestuvinė gėlių puokštė.
Ceremonijos metu jaunikis ir nuotaka stovi ant puikiai išpuoštos vestuvių pakylos. Šokėjai ir būgnininkai atlieka tradicinius lankiečių šokius. Jaunavedžiai ištaria priesaikos žodžius, pasirašo vestuvių liudijimą.
Po to kai jaunavedžiai pasikeičia žiedais, jaunosios dešinės rankos smilius ir jaunikio kairės rankos mažasis pirštas surišami auksine grandinėle ir pašlakstomi vandeniu. Tai simbolizuoja santuokos tvirtumą. Vėliau jaunavedžiai maitina vienas kitą kokoso pienu suklijuotais ryžių rutuliukais. Tai reiškia, kad visą gyvenimą jie rūpinsis vienas kitu. Tam kad naujoji šeima susilauktų vaikų yra praskeliamas kokoso riešutas.
Prasideda vestuvių puota. Jaunavedžiams įteikiamas tortas ir vynas. Vėliau jaunavedžiai ant gražiai išpuoštų dramblių apjoja pakrantę. Po pasivaikščiojimo jaunavedžiai vyksta į šventinę vakarienę. Dabar jaudulys praėjo, galima ramiai pasimėgauti vienas kitu, pasidalyti įspūdžiais ir prisiminti tai, kad Jūsų svajonė išsipildė!!!
Po šventinės vakarienės sutuoktiniai yra kviečiami į savo kambarį, išpuošta gėlėmis, jaunavedžiams paruošta kraitelė su egzotiškais vaisiais. Pirmoji vestuvių naktis… Viskas tik prasideda…
Jeigu norite, kad Jūsų šeimyninis gyvenimas būtų kupinas laimės, gėrio, ramybės, paukščių čiulbėjimo ir saldžių egzotiškų aromatų, pradėkite savo bendrą gyvenimą nuostabiausiame pasaulio kampelyje – Šri Lankoje.
Padovanokite sau nepamirštamus įspūdžius visam gyvenimui!!!
Nežiūrint į ceremonijos egzotiškumą, ji turi teisėtos santuokos statusą, pripažįstamą visame pasaulyje. Tai patvirtins oficialiai išduotas Santuokos liudijimas

 

Kiekvienas svajoja, kad jo vestuvės būtų įpatingos: romantiškos ir aistringos, paslaptingos, stebuklingos ir nepamirštamos. Visa tai įsimylėjaliai patirs Mauricijuje. Kai kurie viešbučiai jau senokai tapo tradicine sutuoktuvių vieta. Sukūrti šeimą ar praleisti Medaus mėnesį čia atvyksta įsimylėjėliai iš viso pasaulio. Juos vilioja romantiška vestuvių ceremonija, atsiskyrėliška atmosfera, vakarienė prie žvakių šviesos pavėsinėje ant vandenyno kranto, bangų pliuškenimas ir nepaprasta žvaigždžių šviesa. Iškilmingoje aplinkoje jaunikis ir jaunoji taria ištikimybės priesaikos žodžius, aidi muzika, sveikinimai. Vėliau jaunavedžių laukia šventinė vakarienė, dovanos. Vestuvių ceremonija gali vykti ant jūros kranto, jachtoje plaukiojant jūroje arba pavėsingame parke. O įnoringi jaunavedžiai gali ištarti priesaikos žodžius net po vandeniu.
Mauricijuje yra daug romantiškų ir nuostabių vietų, kurios pačią svarbiausią jūsų gyvenimo dieną užpildys nepamirštamais pojūčiais, džiaugsmu ir laime.
Santuoka, dalyvaujant valstybės tarnautojui, gali būti oficialiai įforminta, išduodant santuokos registracijos dokumentą.
Daugelis viešbučių siūlo įvairiausias nuolaidas jaunavedžiams.

 
 
Nepriekaištingi, nepaliesti balto smėlio paplūdimiai. Nuostabus tropinis klimatas ir šilti smaragdiniai vandenys, glostantys ramias saleles. Žmogaus nepaliesti miškai, egzotiški paukščiai ir kiti gyvūnai, švariausi jūros vandenys su įvairiaspalvėmis žuvimis. Seišeliai – viskas čia sukūrta meilei ir viskas ja užpildyta. Čia išsipildo net pačios netikėčiausios mintys.

 
 
Vestuvės KUBOJE
 
Kelionę į Kubą galima palyginti su kvapą gniaužiančia kelione aplink pasaulį. Čia galima pamatyti dalelytes viso pasaulio: prancūzų kavos plantacijos griuvėsius, ispanų kolonizatorių miestus, ir, žinoma, senoviškus amerikietiškus ir sovietinius automobilius. Laikas čia, lyg tai sustojo, o kur skubėti? Puikūs miškai pereina į viliojančius kalnus, tylios bangos glosto baltasniegius paplūdimius. Kuboje viskas blizga ir dainuoja, visur skamba afrokubietiški ir aistringi Lotynų Amerikos ritmai. Jus niekada neužmiršite savo vestuvių Kuboje. Užmerkęs akis jus prisiminsite nuostabų saulėlydį, raudona ir oranžine spalva nudažiusį jūrą, jūros bangas glostančias jūsų kojas. Kuba – puikiausia vieta vestuvėms.

 
Vestuvės BALIO saloje

Vestuvės Karališkuose rūmuose – tai didžiausia šventė, kurią jus norite padovanoti visam gyvenimui, kaip pačią didžiausią šeimyninę brangenybę. Jaunieji atvyksta į Karališkuosius rūmus. Čia jie aprengiami karališkais aprėdais ir karieta, lydima vietinių gyventojų su muzika ir šokiais, mediniais varpas, vyksta prie pagrindinio įėjimo. Juos pasitinka Karališkosios šeimos atstovas ir pasveikina. Vestuvių ceremonija vyksta pagal vietinius papročius prie Altoriaus. Karališkosios šeimos atstovas palaimina jaunuosius ir pasirašo vestuvių sertifikatą. Vestuvių puota vyksta karališkose menėse.

 

Vestuvės BARBADOSE

Barbadosas – viena spalvingiausių salų Mažųjų Antilų salyne, iš vienos pusė jos krantus skalauja Atlanto vandenynas, iš kitos – Karibų jūra. Tai stebėtinai elegantiška ir išpuoselėta, romantiška ir svetinga sala su unikaliu ir naturaliu atogrąžų žavesiu, nuostabiu klimatu, begale saulėtų dienų ir jūrinių brizų gaivumu, baltais smėlėtais paplūdimiais ir stulbinančiais panoraminiais vaizdais. Sala skendi tropinėje žalumoje, apsupta fantastinio grožio koralų rifais.
Barbadosas – tai nuostabi sala ramiam ir atpalaiduojančiam poilsiui. Lengvas vėjelis nuneš jūsų mintis toli nuo kasdieninių reikalų, o šilkinis smėlis švelniai panardins kūną į palaimos ir malonumų pasaulį.
Sveiki atvykę stebuklingo poilsio karalystę, kurioje nėra nei žvarbaus lietingo oro, rūko, šalnų ir šalčių, kurioje laikas bėga ramiai ir neskubiai, kaip tirpsta ledas Bacardi taurėje.
Praeito amžiaus pabaigoje Barbadosą pamėgo garsūs sportininkai, muzikantai, politikai, Holivudo žvaigždės, kurie pirmieji ir pradėjo rengti prabangias vestuvių ceremonijas. Nuošalios įlankos ir puikūs paplūdimiai, specialūs viešbučių kambariai jaunavedžiams, daugybė įvairiausių pramogųpavertė salą idealia santuokos ir Medaus mėnesio vieta. Šiandien susituokti Barbadose ar praleisti Medaus mėnesį yra prestižo reikalas daugeliui žmonių visame pasaulyje.

 

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS