slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Nuotakos puokštė žiema

 vestuvine puokšteŽiema stebuklų metas. Sidabriniai raštai ant langų, purios snaigės, baltuoja pusnys ir begalybė sodrios baltos spalvos….Todėl vestuvės, atšoktos žiemą, ypatingai romantiškos.

Bet be pasakiškos romantikos, žiema suteikia jauniesiems daug rūpesčių : nuo aprangos iki puokštės pasirinkimo. Daugelis mano, kad nuotakos puokštė vienodai atrodo bet kuriuo metų laiku. Bet sutikite, kad puokštė tai ne tik graži tradicija, bet ir reikšmingas papuošalas papildantis nuotakos įvaizdį, be to puokštė bus beveik kiekvienoje nuotraukoje, o žiemos ir vasaros fonai skirtingi....

Dėl to floristai rekomenduoja rinktis ryškesnių spalvų puokštes, o nedaryti akcento ant kreminės spalvos gėlių. Žiemą mes visi jaučiame šviesos ir šilumos trūkumą, todėl labiau tiktų raudona, žalia, karamelinė ir šokolado spalvos. Jei jūs vis tiek linkę į klasikinę balta puokštę, tai nepamirškite pridėti daug žalios spalvos.

Labai elegantiškai atrodys violetinė arba alyvinė puokštė. Rimtai reikia atsižvelgti į tai iš kokių gėlių bus jūsų puokštė. Reikės atsisakyti gėlių turinčių plonus žiedlapius : frezijos, orchidėjos, lelijos, nors ir idealiai tiktų, bet pajutusios šaltuką numes žiedlapius.

 

vestuvines geles

 

Jei šventė sausį ar vasarį, tai labai tiktų ir originaliai atrodytų puokštė iš pirmųjų pavasario gėlių. Tulpės, pakalnutės, žibutės – tai jūs nuspręsite patys, bet su tokia puokšte nuotaka atrodys subtili ir trapi. Be to tokia trapi, iš pirmo žvilgsnio, puokštė atlaikys visus bandymus ir šalčius.

Na ir, žinoma, net žiema nesugebės nuversti gėlių karalienės – rožės, kaip visada aktualios. Floristai rekomenduoja žiemos metu skirti pirmenybę sodrioms rožių spalvoms, taip kaip šviesių spalvų rožės daug jautresnės žiemos užgaidoms. Na ką, gėles išsirinkom, su spalvų gama apsisprendėm, o kaip gi stebuklinga žiemos pasaka? Ar jūs nenorite, kad ji atsispindėtų jūsų puokštėje? Būtinai reikalingas žiemos akcentas.

 

vestuves rozes

 

Tai gali būti dirbtinis sniegas, juostelės, gėlės iš karoliukų, auksu ar sidabru nudažytos sausos šakelės, ryškios rudeninės uogos ( šermukšnis arba erškėtuogės) ir net pušų šakelės. Kristalas, imituojantis ledą, taip pat labai tiktų.

Taigi, apibendrinam savo žinias. Norėdami pasirinkti puokštę, turime :

1. Nuspręsti spalvų gamą.

2. Išsirinkti tinkamas gėles.

3. Parinkti puokštei formą.

4. Ir puokštėje užakcentuoti žiemą.

Visuose puokščių gudrybėse jums padės profesionalūs floristai. Svarbiausia, kad puokštė patiktų nuotakai ir kad kas kart pasižiūrėjus į ją pakiltų nuotaika. Graži puokštė tikrai gali padaryti jus pačia gražiausia nuotaka!

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS