slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Vestuvės prie Jūros: nuo ko pradėti?

Dauguma nuotakos įsivaizduoja savo svajonių vestuves prie jūros, svajoja apie gražų paplūdimį, saulėlydį ir jūrą. Vestuvės prie jūros – tai kažkas iš filmų, kažkas iš pasakų. Norime aptarti nuo ko gi pradėti ir į ką atkreipti dėmesį planuojant vestuves prie jūros.

Pagrindiniai darbai

Išsirinkti vietą. Pagrindinis poros darbas planuojant vestuves prie jūros – išsirinkti šventes vietą. Jei Jūs gyvenate mieste, kuris yra šalia jūros, išsirinkti šventės vietą Jums nebus sunku ir Jums nereikės važiuosi toli, kad atšvęsti Jūsų vestuves. Bet jeigu netoli Jūsų nėra jūros, tai Jūsų laukia įdomi ir linksma kelionė.

Orai ir transportas. Būtinai pasidomėkite, kokie orai buvo prieš metus tame mieste, kuriame Jus planuojate vestuves. Tai galite padaryti orų dienoraštyje. Čia sužinosite koks oras buvo prieš metus atitinkamą mėnesį ir dieną. Taip pat Jūs būtinai turite pasvarstyti, kokiu būdu keliausite į pajūrį. Tiek Jums, tiek Jūsų svečiams turi būti patogu nusigauti iki vestuvių šventimo vietos.

vestuves prie juros kaip variantas

Fotografų, filmuotojų, muzikantų ir pan. pasirinkimas

Geriausia būtų jeigu rinktumėtės vietines paslaugas teikiančias įmones/žmones. Jums nereikės papildomai mokėti už jų kelionę iki šventės vietos. Taip pat, pavyzdžiui vietiniai fotografai ar filmuotojai Jums patars kur geriau nuvažiuoti, kad gamta būtų gražesnė. Taip pat jie geriau žino tam tikrus fotografavimo/filmavimo subtilybes įamžinant šventę prie jūros. Žinoma visas paslaugas geriau užsakyti iš anksto, bent jau prieš 5 mėnesius.

 vestuves jura

Svečiai

Žinoma, jeigu Jums tolimas kelias iki pajūrio, kviečiamų svečių transportų reikėtų pasirūpinti Jums arba tiesiog švęsti vestuves tik artimiausių žmonių būryje. Viskas priklauso tik nuo Jūsų sumanymų ir norų. Jeigu planuojate kviesti daug svečių turite pasirūpinti, kaip svečiai nusigaus nuo taško A iki taško B. Taip pat, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir jų nakvynę.

Vestuvių dekoravimas

Geriausia, kad Jūsų šventes dekoravime vyrautų jūros tema, juk tuomet galėsite sukurti ypatingą atmosferą Jūsų vestuvių dieną. Tradiciškai turėtų vyrauti mėlyna ir balta spalvos. Bet Jūs taip pat galite rinktis mėtines, koralų spalvas ir suderinti jas su pastelinėmis spalvomis. Naudokite grubius ir natūralius audinius, mėlynas juosteles, kriaukles, nedidelius laivelius.

vestuves svente

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS