slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kaip organizuoti linksmas ir įsimintinas vestuves?

 Štai ir liko praeityje pirmas jaudulys prieš pažintį, pažintis su busimo vyro tėvais bei draugai ir mintys apie tai, kaip ištekėti už mylimojo vyro.

 Kadangi jis, jūsų mylimasis, neseniai pasipiršo ir jūs dabar aktyviai ruošiates vienam iš pačių ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių moters gyvenime – vestuvėms. Ir štai čia kyla klausimas, kaip organizuoti vestuves taip, kad ir svečiams, ir jaunikiui su nuotaka būtų jauju vestuvėse.

 Kaip organizuoti vestuves taip, kad visiems būtų linksma ir lengva? Ir iš tiesų, kaip? Kas yra svarbiau linksmybėm, o kas nelabai ir kur galima sutaupyti? Į ką renkantys reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį ir į ką nekreipt daug dėmesio?

 Visų pirmą tai vestuvių vedėjas. Vestuvių pagrindas – vestuvių vedėjas. Kaip taisyklė su maistu ir gėrimais vestuvėse viskas daugiau ar mažiau normaliai. Nepamenu, kad svečiai liktų alkani arba maistas būtų neskanus, arba kad kas nors iš svečių, kuris norėjo išgerti nerastų alkoholio.

 Skirtumai fotografų profesionalume taip pat nežymiai pastebimi. Kaip taisyklė, bet kuris profesionalus fotografas gana gerai fotografuoja. Ir jei būti sąžiningam 95% svečių negali atskirti nuotaka su suknele už 1 tūkstantį ar už 10 tūkstančių. O štai skirtumai vestuvių vedėjų labai pastebimi.

 Organizuojant vestuves tai reikia įvertinti. Geras vestuvių vedėjas gali paversti nelabai linksmą kompaniją labai linksma, o pačias vestuves – nepamirštama švente.

 

 

 Vestuvėse geras vestuvių vedėjas tinkamai parinkęs rungtis, muziką ir t.t. gali paverst vestuves cirko pasirodymu, gerąja prasme, svečiai tai juoksis, tai rungsis, tai sirgs už savo komandą. O solidūs dėdės ir tetos, kuriems jau apie 60-70 metų, virsta vaikais, kurie norėdami išlošti balionėlį ar šokoladuką, stengiasi ir dalyvauja rungtyse kartu su visais.

 Deja ne visada viskas taip gerai. Kaip pavyzdys vienos vestuvės, kuriuose mes dalyvavome, kaip svečiai. Organizavimas buvo aukščiausio lygio, bet tik iki tol kol pasirodė vestuvių vedėjas. Ir nors jis be abėjo stengėsi atlikti savo darbą, bet ar dėl profesionalumo stokos, ar dėl kitų priežasčių, šventė nepavyko.

 Svečių vedėjas kalbėjo ir kalbėjo, kai tuo metu svečiai norėjo pabendrauti tarpusavyje. O kai svečiai buvo pasiruošę rungtims, tai paaiškėjo, kad paruoštos rungtys neįdomios. Truko rungčių, kuriose būtų varžybos, nebuvo paruošti prizai ir svarbiausia nebuvo rungčių su svečių persirengimų kokiais nors aktoriais arba pasakų herojais.

 O juk daugelis svečių tose vestuvėse laukė būtent tokių rungčių ir norėjo jose su nekantrumu sudalyvauti.

 

 

 Visumoj vestuvės vyko labai nuobodžiai. Ir nepagalvokite, kad buvo taupoma ant vestuvių vedėjo. Nieko panašaus. Jaunavedžiai ir jų tėvai gana pasiturintys žmonės. Vestuvėms buvo išleista nemažai pinigų: svečių apgyvendinimas, nuotakos suknelė, jaunikio kostiumas, nuotakos išpirkimas, restoranas, fotografas ir vaizdo operatorius, mašinos ir pasivažinėjimas po miestą su užkandimu kavinėje, kol neprasidėjo pagrindinis renginys, viskas buvo aukščiausio lygio. Tiesiog nežinau pagal ką rinkosi vestuvių vedėją, tikriausiai nežiūrėjo, kaip jis dirba, nebuvo rekomendacijų ir t.t.

 Todėl, jeigu norite organizuoti linksmas vestuves, tai taupykite pinigus ir laiką kur tik įmanoma, bet pasistenkite rinktis vestuvių vedėją ypač dėmesingai.

 Jei reikia išleiskite šiek tiek daugiau pinigų (tai ne visada būtina), paaukokite šiek tiek daugiau laiko pasirinkimui. Tai būtinai atsipirks linksmybėmis jūsų vestuvėse. Visų antrą, tai teisingas vestuvių organizavimas, kuris užtikrina gerą jaunikio ir nuotakos nuotaiką.

 Antras svarbiausias dalykas vestuvėse – tai jaunavedžių gera nuotaika. Kaip rodo praktika gerai jaunavedžių nuotaikai užtikrinti, būtina kad jaunikis su nuotaka nepavargtų. 

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS