slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kaip išsirinkti vestuvių filmuotoją?

kameraBūsimi atsiminimai apie Jūsų vestuves – patys brangiausiai. Todėl rinktis fotografą ir filmuotoją reikia rinktis labai atidžiai. Norime Jums pateikti keletą patarimų kaip išsirinkti filmuotoją, kokius klausimus jam užduoti, į ką reikia atkreipti dėmesį.

Nuo ko pradėti?

Visu pirma nuspręskite, ko Jūs tikitės gavę filmuotą medžiagą: Jūs norite, kad filmuojama būtų tik tuoktuvių ceremonija ar visa vestuvių diena? Ar filmuosite prieš vestuves Jūsų Love-story? Kiek Jūs skirsite pinigų vestuvių filmuotojui? Po to kai Jūs atsakysite į šiuos klausimus, galite pradėti rinktis filmuotoją. Dažniausiai jaunavedžiai renkasi filmuoti visą vestuvių dieną arba daro teminį klipą su svečiais. Žinoma tai kainuoja brangiau, bet tai atsiminimas visam gyvenimui. Taupyti renkantis vestuvių filmuotoją nereikėtų, nes galiausiai galite gauti ne tai ko tikėjotės.

Pradėti galite nuo peržiūrų trumpų vestuvinių filmukų internete, tiesiog peržiūrėkite skirtingus darbus, kad galėtumėte išsirinkti kokio stiliau filmuotos medžiagos norėtumėte, o vėliau jau žiūrėkite atskirus vestuvių filmuotojo darbus. Atminkite, kad internete talpinami geriausi darbai, todėl jeigu Jums kažkas nepatinka, geriau tikrai nebus ir geriau ieškoti toliau Jums labiausiai patinkančio vestuvių filmuotojo darbų. Jeigu Jūs planuojate filmuoti su tam tikra tema, reiktų prieš tai nuspręsti kokia tai bus tema,kad susitikus su vestuvių filmuotoju galėtumėte nuspręsti ar jis Jums tinkamas. Jūs ir vestuvių filmuotojas turite vienodai įsivaizduoti Jūsų vestuvių filmavimą.

Į ką atkreipti dėmesį?

Visu pirma, Jums turi patikti jau atlikti vestuvių filmuotojo darbai, jo stilius ir filmuotos medžiagos pateikimo manieros. Neturi būti jokių širdelių, angeliukų, drugelių ir pan.jei Jums tai nepatinka. Vaizdo kokybė taip pat yra svarbi, todėl būtų idealu jeigu Jums filmuotą medžiagą pateiktų HD. Daugybe efektų nepatiks daugumai žiūrovų, todėl patartina, kad filmuota medžiaga būtų savaime įdomi, be jokių sulėtintų ar pagreitintų kadrų, jeigu to nereikalauja pats scenarijus.

Visu antra, Jums turi patikti pats žmogus, juk jis ne tik dirbs Jūsų vestuvėse, bet faktiškai bus ir svečias Jūsų vestuvėse, todėl turite jaustis komfortiškai dirbant kartu su juo. Susitikus su vestuvių filmuotoju, būtinai aptarkit kaip jis įsivaizduoja Jūsų vestuvių filmuotą medžiagą. Jeigu Jūs tikitės kažko įspūdingo, netradiciško nesutikite dirbti su nuobodžiu žmogumi. Gyvas ir energingas žmogus palaikys Jūsų visas idėjas.

Ir trečia, svarbus yra profesionalumas ir patirtis filmuojant vestuves, bei kuriant vestuvinius filmus. Kaip begalvotum, bet vestuvių filmavimas turi savą specifiką, veiksmo negalima pakartoti ir nuolatos prašyti, k ad kas pakartotų, todėl filmuotojas turi suspėti įamžinti visas svarbiausias akimirkas tinkamai. Be to jis turi gerai nujausti kokiu kampu filmuoti atitinkamą sceną, kur geriau filmuoti, kokį apšvietimą rinktis.

Kas svarbiausia dirbant su filmuotoju?

Sutarties pasirašymas – tai pirmas žingsnis įtvirtinti Jūsų bendradarbiavimą. Kokiu jis geru žmogumi bebūtų, Jūs turite būti užtikrinti, kad jis Jūsų nepaves. Pasirašę sutartį Jūs turėsite tam tikras garantijas. Būtinai aptarkite visus sutarties punktus, kurie Jus domina ar yra nepriimtini. Juk tai Jūsų vestuvės ir Jūs samdote žmogų, todėl nebijokite reikšti savo reikalavimus. Būtinai aptarkite su vestuvių filmuotojų kaip jis turės atrodyti per Jūsų vestuves.

Jeigu Jūs planuojate teminį filmavimą, būtinai tai aptarkite daug anksčiau, kad paruošti reikiamus rekvizitus. Būtinai viska aptarkite su filmuotojų, jis turi žinoti visus Jūsų planus ir sumanymus, ir žinoma patarti kaip ir ką geriau padaryti.

Nepamirškite pateikti filmuotojui visos dienos plano su tiksliu laiku, kad jis galėtų orientuotis ir spėtų įamžinti visus svarbiausiu Jūsų vestuvių momentus.

Prieš susitinkant su vestuvių filmuotojų, nepamirškite perskaityti pagrindinius klausimus, kuriuos turite užduoti jam.

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS