slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Nuotaka

 Vestuvės – tai tas simbolinis momentas, kai nuotaka pereina nuo tėvų pas jaunikį, net jeigu jie prieš tai gyveno 2 metus kartu. Todėl jei jaunikis teisingai atliks savo vaidmenį, tai ženkliai palengvins savo šeimyninio gyvenimo pradžią.

 Kaip teisingai jaunikiui atlikti savo vaidmenį?

 Visų pirmą prisiimti pagrindinį pasiruošimo vestuvėms kruvį. O visų antrą raminti ir šnekėtis su nuotaka, išklausyti ją ir spręsti problemas.

 

 

 Vestuvės – tai iš vienos pusės šventė, o iš kitos organizavimas, pasiruošimas ir didžiulis psichologinis kruvis moteriai.  Organizavimas ir pasiruošimas būna visai nešventiški ir atima daug laiko ir jėgų.

 Perimkite vestuvių organizavimą, taip jūs padarysite geriau ne tik būsimai žmonai, bet ir sau. Per vestuves nėra nieko geriau už pailsėjusią ir geros nuotaikos nuotaką ir nėra nieko blogiau už pavargusia ir suirzusia. Todėl atleiskite nuotaką nuo vestuvių organizavimo rūpesčių. Be to būtina mokytis su mylimąja šnekėti ir ją nuraminti.

 Vestuvės – tai visada didelis pergyvenimas merginoms ir moterims. Ir su savo pergyvenimais ji turi eiti ne pas savo tėvus ir ne pas drauges, o pas jus.

 Tačiau vestuvės – tai tinkamiausias momentas, kad jūsų mylimoji su visais klausymais, kaip svarbiais taip ir nelabai pirmiausiai eitų pas savo vyrą, o ne ieškotų palaikymo pas giminaičius ir drauges.

 

 

 Išsamiai išklausinėkite apie tai ko ji nori ir dėl ko pergyvena. Leiskite jai išsišnekėti, paklauskite kuo jūs galite padėti. Paskui pasakykite „Aš tai išspręsiu ir sutvarkysiu“, o vėliau pasakykite kaip būtent jūs spręsite – ir spręskit. Galima netgi pasakyti, kad problemos susijusios vestuvių organizavimų – tai netgi šaunu, žinoma su sąlyga, kaip aš jau minėjau, kad jūs vyras tas problemas išspręsite ir išmoksite jas aptarti su savo moterimi.

 Žinoma šį punktą reikėjo talpinti pačioje pradžioje, kadangi jis pats svarbiausias. Juk vyrai ne visada gali suprasti, kaip svarbu jiems patiems ir naujo šeimyninio gyvenimo pradžiai atleisti nuotaką nuo vestuvių organizavimo. Tai daug svarbiau už fotografo, kavinės ir vestuvių vedėjo kartu sudėjus pasirinkimą.

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS