slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Kvietimai į vestuves – kaip išsirinkti?

vestuviniai kvetimai

Kai jau išsirinkote ir užsakėte vietą kur švęsite vestuves, apsisprendėte kokio stiliaus, kokios spalvos vyraus Jūsų vestuvėse, laikas pradėti galvoti kaip turėtų atrodyti Jūsų vestuviniai kvietimai.

Šiais laikas pakvietimus gaminančių įmonių tikrai nemažai: tai gali būti ir masinę gamyba užsiimančios įmonės, tiek ir rankų darbo atvirukus siūlančios įmonės. Bet kaip gi išsirinkti ir į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvinius kvietimus, kad tai ne tik būtų gražu net tik Jums, bet ir teigiamai nuteiktų Jūsų svečius.

Būsimų jaunavedžių pomėgiai

Vestuvės - Jūsų šventė, todėl tiek kvietimai, tiek vestuvių šventė turi atspindėti Jūsų stilių, charakterius, meilę. Jeigu jus mėgstate šokinėti parašiutu, mėgstate ekstremalų sportą – kvietimuose pavaizduokite animacinių filmukų personažus ar tiesiog pasirinkite kokius juokingus, šypseną keliančius, atvirukus. Jeigu jūsų pora yra romantiška rinkitės atvirukus scrapbooking stiliaus: su daugybe juostelių ir įvairiausiais dekoravimo aksesuarais. Pagalvokit kas būtent atskiria Jūsų porą nuo kitų.

 

pakvietimai 5

kvietimai

 

Vestuvių tema ir spalvų gama

Jeigu esate jau sugalvoję savo vestuvių temą, tai kvietimus išsirinkti bus daug paprasčiau. Kvietimas svečius ne tik informuos kada ir kur kviečiami, bet ir atskleis mažą Jūsų šventės paslaptį. Kvietime atskleiskite tik vieną detalę, kuri Jūsų manymu yra pati svarbiausia. Atitinkama spalvų gama taip pat palengvins išsirinkti kvietimą. O kvietimo spalva padės apsispręsti kokios spalvos suknelę, kaklaraištį ar marškinius pasirinkti? Nebijokite kvietimus rinktis šmaikščius, nuotaikingus, ryškių spalvų.

pakvietimai 4

pakvietimai 7

 

 Kvietimo turinys

Tradiciškai kvietimuose rašome kreipimąsi į kviečiamą svečią/-ius, vestuvių data, jaunavedžių vardai, data ir laikas ceremonijos bažnyčioje ir/ar santuokų rūmuose, bei laikas ir vietą kur vyks šventė. Būtų neblogai jeigu nurodytumėte iki kada svečiai turi pranešti ar dalyvaus vestuvėse. Taip pat kvietime galite nurodyti ko tikitės gauti dovanų. o gal turite pageidavimų kaip svečiai turėtų pasipuošti? Būtinai tai nurodykite kvietime.

 

kvietimai 1

pakvietimai 8

 

Biudžetas ir laikas

Žinoma, svarbu ir kiek pinigų planuojate išleisti vestuvių pakvietimams. Visu pirma paskaičiuokite kiek reikės kvietimų ir išsirinkite dizainą. Atminkite, kad kaina priklausys nuo Jūsų išsirinkto dizaino: prabangūs, rankų darbo kvietimai kainuos daug brangiau, nei paprasti kvietimai. Jeigu norite sutaupyti gali kreiptis į dizainerius ar patys susimaketuot pakvietimą ir jį atsispausdint. Nepamirškit, kad išskirtinius, rankų darbo pakvietimus, geriau užsakyti prieš kelis mėnesiu, kad būtų patenkinti visi Jūsų norai ir lūkesčiai.

 

 

by http://noriusvesti.lt

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS