slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Mergvakaris kavinėje arba restorane

          Mergvakaris kavinėje arba restorane. Vakarinės suknelės, lengva vakarienė, daug kokteilių, daug kalbų apie tai, kaip sunku buvo išsirinkti vestuvinę suknelę, ir aplamai apie viską , kas šiandien madinga. Draugės domėsis, kur joms rasti pasakų princą, o jūs – nusijuoksite, kad pasiėmėte paskutinį.
        Restorane ypatingai nepašvęsi, taigi po vakarienės geriau nuvykti į kokį nors klubą, paįvairinimui galima pasirinkti lesbiečių klubą (galima pasirinkti ir gėjų klubą, bet ten gali neįleisti). Norėdami pasilinksminti, pasakykite lesbietėms, kad po kelių dienų ištekate ir išklausykite viską ką jos papasakos apie vyrus. Jeigu ir po šito jūs neapsigalvosite tekėti, reiškia, jūs tikrai mylite.

         Mergvakario metu jūs galite sau leisti per daug išgerti, prisiminti visus savo buvusius vaikinus, aptarti su draugėmis jų privalumus ir trukumus, priežastis, dėl kurių jūs su jais išsiskyrėt ir niekada netekėtumėt už jų.

          Galima rūkyti be sąžinės graužaties ir negalvoti, kad iš šono rūkanti moteris atrodo tiesiog siaubingai. Galima flirtuoti su barmenu, masažuotoju arba vaikinu, kuris visą vakarą bare nenuleidžia nuo jūsų akių. Galima šokti iki nukritimo. Svarbiausia, kad jums būtų linksma ir renginys neperžengtų padorumo ribų. Juk jeigu vestuvių išvakarėse jums kyla noras būti su kitu žmogumi, reiškia, jūs dar nesuradote to vyro kuris tenkintų jus taip, kad visi kiti tiesiog išnyktų. Galbūt jums dar ne laikas tekėti?

 

 

          Mergvakaris – tai ne tik linksmas vakarėlis, bet ir savotiškas jausmų išbandymas. Jeigu net visuotinių linksmybių metu jums kažko truks, reiškia, jūs jau nesijaučiate visiškai laiminga be savo būsimojo vyro. Kad džiaugsmas būtų pilnas, jums reikia, kad jis būtų šalia. Nereikia to gėdytis, atvirkščiai, tai reiškia, kad jūs teisingai pasirinkote!

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS