slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Mergvakaris vestuvių išvakarėse

Mergvakaris vestuvių išvakarėse – tai vienas seniausiu lietuvių papročiu. Merginos susirinkdavo jaunosios namuose, puošdavo ir šukuodavo jaunąją, dainuodavo graudžias dainas, o jaunoji net verkdavo iš liūdesio, kad atsisveikina su laisvu gyvenimu tėvų namuose ir išeina pas nemylimą vyrą ir piktąją anytą , kuri vers ją dirbti nuo ryto iki nuotaka vakaro. Mergvakario metu merginos pindavo rūtų vainikėlį, ruošdavo pabroliams kaspinus. Nuotaka išdalindavo savo rūbus, nes po vestuvių jų jau neprireiks, ji turės dėvėti jau kitus moteriškus rūbus.

 

 

Šiandien mergvakaris nors ir simbolizuoja atsisveikinimą su jaunyste ir laisve, bet vyksta daug linksmiau. Nuotaka stengiasi įsiminti viską kas buvo geriausio jos mergautiniame gyvenime, taip sakant „linksminasi visa jėga“, kad vėliau nesigailėti, jog kažko nepadarė, o dabar vyras neleidžia, be to ir laiko nėra.

Tai nereiškia, kad mergvakaris turi būti panašus į siaubingą girtavimą, kuris nuotakai pasibaigs lovoje su visiškai nepažįstamu vaikinu (po tokio mergvakario liks tik sąžinės graužimas ir didelė tikimybė, kad „rūpestingos“ draugės anksčiau ar vėliau prasitars apie tai).

Galbūt jūs jau kelis metus svajojate apie ką nors ekstremalaus, pavyzdžiui iššokti su parašiutu. Dabar pats laikas tai padaryti. Net jeigu nepavyks įkalbėti nei vienos draugės šokti kartu, pakvieskite jas tiesiog sudalyvauti šiame renginyje, pasiimkite vaizdo kamerą ir fotoaparatą.

Kelios valandos paskaitų apie saugumą, skrydžio ir kritimo taisyklės, išsamios instrukcijos, siaubinga baimė to, kad kelių šimtų metrų aukštyje viskas atrodo tokie maži ir laimė, kad jums pavyko nugalėti savo baimę. O kokie jausmai ir emocijos užvaldys kai jus skriesite lyg paukštis ir perduoti neįmanoma!

Žemėje jūs pasigaus draugės ir nuveš į artimiausią barą, kur visą vakarą pasakosite koks tai nepakartojamas jausmas. Štai jums ir nepamirštamas mergvakaris.

Tradiciškai mergvakarį organizuoja vyriausioji pamergė, bet jei nuotaka tiksliai žino kaip nori praleisti šį vakarą, tegul taip ir būna. Visų pirmą, mergvakarį geriau rengti kelias dienas iki vestuvių, kad būtų laiko išsimiegoti ir atsigauti.

Visų antrą, reikia apsispręsti kur ir kaip vyks vakarėlis. Yra keli labiausiai paplitę būdai apie kuriuos mes papasakosim vėliau.

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS