slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Įdomus faktoriai

Vardadienius švenčia :

Geriausios vietos vestuvinei fotosesijai

fotonuotrauka dikuma Jeigu norite, kad jūsų vestuvinis fotoalbumas išsiskirtų originalumu, iš anksto kartu su fotografu sudarykite jūsų fotosesijų vietų sąrašą. Tokios nuotraukos kels nuostabą ir susižavėjimą.

 Po vestuvių  kiekvieno žmogaus atmintyje išlieka patys nuostabiausi, laimingiausi ir nepamirštamiausi prisiminimai, kuriuos išsaugoti padės jūsų vestuvių nuotraukos. Jaunavedžių fotosesijai skiriama, kaip taisyklė nedidelis laiko tarpas, tarp iškilmingos santuokos ceremonijos ir vestuviniu pokyliu.

  Pagal tradiciją – tai vyksta vestuvinio pasivaikščiojimo metu, kuomet daromos pačios geriausios ir ryškiausios vestuvinės nuotraukos. Todėl verta iš anksto sugalvoti kuriuose vietose jūs norėtumėte nusifotografuoti, kad papuošti savo albumą įdomiomis ir neįprastomis nuotraukomis.

 Žinoma kiekvienoje vietovėje, mieste ar gyvenvietėje yra savo įsimintinos ir vaizdingos vietos, kurias dažniausiai lanko jaunavedžiai, „nutiestas“ nuolatinis maršrutas, žinomas vietiniams gyventojams. Patyręs vestuvių fotografas galės, be abejo, pasiūlyti jums ką nors įdomaus – pavyzdžiui, fotografavimąsi važiuojamojoje dalyje arba judrioje gatvėje.

 

 

 Toks siužetas kada įsimylėję pasimetė beveidžių praeivių minioje, nuotraukoje atrodys tiesiog puikiai – šviežiai ir gyvai, galima taip pat inscenizuoti baikerių vestuves arba kelione autostopu. Ryškumo ir savito kolorito nuotraukai suteiks pravažiuojančių automobilių žibintų šviesos, vitrinos, spalvotos iškabos, kelio ženklinimas ant asfalto.

 

 

  Dar viena originali fotosesijos mintis tiems kas nebijo aukščio – vestuvinė fotosesija ant stogo. Bet vietą reikia rasti iš anksto, nes čia svarbūs iškart keli kriterijai – lengvas ir nedulkėtas patekimas ant stogo ir gražus vaizdas nuo jo. Jeigu panaši ekstremali fotosesija jums netinka, galima pasirinkti ką nors ramesnio.

Pavyzdžiui jaunavedžiai studijavo vienoje aukštoje mokykloje, reiškia vestuvinė fotosesija galima padaryti tarp gimtosios Alma Mater sienų. Žinoma ši idėja gali būti realizuota tik tuomet, kai mokymo įstaiga įsikūrusi sename monumentiniame pastate, kurių sienos tarsi alsuoja ilgamete istorija. Gražūs senų korpusų fasadai, lipdiniai ir marmuro laiptai, kietmedžio grindys ir ilgi koridoriai, suolų eilės ir didžiuliai – visai kaip rūmai iš pasakų, kuris nuostabiai atrodys nuotraukose. Kažką panašaus galima organizuoti teatruose, muziejuose ir net kino teatruose. Ir nors šie pastatai su jų nepakartojamu interjeru jums visiškai neasocijuojasi su vestuvėmis -  tame ir yra visas fotografavimo grožis ir intriga.

 

 

 Jaunavedžiai mėgstantys gamtą ir arklius, gali surengti fotosesija jodinėdami arba važiuodami karieta pakinkyta šių kilnių gyvūnų. Romantiškesnę aplinką, net sunku įsivaizduoti. Visad puikiai atrodo nuotraukos su vandens telkiniu fone – tai jums patvirtins bet kuris vestuvių fotografas. Upė ar jūra, banguota ar rami – bet kuri vandens stichija jaudina mūsų sielas. O šydas ir vėjo kedenamos garbanos, nuotraukoje atrodys tiesiog nuostabiai.

  Visame pasaulyje populiarėja jaunavedžių fotosesijai pasirinkti geležinkelius. Tai pati prieinamiausia ir saugiausia transporto priemonė, todėl vestuvių kelionės traukiniu vis populiarėja.

 Jūsų fantazija gali jums patari vis naujų ir neįprastų vietų, kurias verta aplankyti. O galima pasirinkti kitą kelią, prisiminti tas artimas, įsimintinas ir ypač vertingas dviem įsimylėjusioms širdims vietas, kurios visam laikui liko jūsų prisiminimuose ir menantys jūsų santykių istoriją – jauki kavinė, arba mėgstamas kiemelis, suolelis parke arba sodo pavėsinė.

 Nuotraukos padarytos vietose tapusiose artimomis ir giminingomis, arba atvirkščiai netradicinėse ir neįprastose vestuvėms vietose, suteiks jūsų foto albumui išskirtinumo, paversdamas jūsų vestuves vertas mėgdžiojimo ir susižavėjimo. 

 

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

TavOrgazmas

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS