slogan dj-wedding01

Leiskite mums padaryti Jūsų vestuvių dieną gražiausia Jūsų gyvenimo diena!

You are in:

Vardadienius švenčia :

Renkamės vietą vestuvių fotosesijai

Renkamės vietą vestuvių fotosesijai: ar blogas oras visuomet viską sugadina?

Artėja didžioji vestuvių diena. Viskas sustyguota iki menkiausių smulkmenų, užsakytas šventės fotografas, nublizginti bateliai. Beliko tik kantriai išlaukti ir sudėti paskutiniuosius taškelius ant „i“. Tačiau ar pagalvojote, kad koją gražioms nuotraukoms pakišti ir nuotaiką sugadinti gali netikęs oras? Visuomet suplanuokite du fotosesijos variantus: pirmąjį – jei šviestų saulė ir oras būtų pakenčiamas; antrąjį – jei pliauptų lietus ar būtų neįprastai šalta (jei tuokiatės žiemą).

vestuves foto

Nuotraukos be raudonų nosyčių

„Tuokėmės 2014 m. sausio pabaigoje. Nors šaltos lietuviškos žiemos – jau praeitis, visgi tądien spaudė virš 20 laipsnių šaltukas. Savaime suprantama, trijų valandų fotosesija lauke nebūtų buvęs geriausias pasirinkimas. Taigi džiaugiuosi, kad puoštis ir šukuotis buvau sutarusi prabangiame proginių drabužių nuomos salone, o vestuvių nakčiai buvome užsisakę viešbučio kambarį – čia vyko dalis fotosesijos. Taip pat užsukome į laikrodžių muziejų ir jaukią kavinukę. Nuo raudonų nosyčių besifotografuojant lauke mane ir mano vyrą išgelbėjo nuostabios vizažistės“, – savo prisiminimais apie vestuvių fotosesiją dalijosi klaipėdietė Lina.

Nenusiminkite, jei elegantiškoje parkų ar dvarų aplinkoje su žirgais nusifotografuoti nepavyks. Šaltu, lietingu oru galite užsukti į bet kurį jūsų mieste esantį muziejų ir džiaugtis ne ką prastesnėmis, o atvirkščiai – tik originalesnėmis nuotraukomis. Preciziškai tvarkinga, dažnai senoviška ir antikvariniais baldais apstatyta aplinka tikrai nesugadins vestuvinės fotosesijos.

Bet kuriame didesniame mieste tikrai yra jaukių kavinių, šokoladainių su pritrenkiamo grožio interjeru. Su fotografu užsukite į jas, užsisakykite puodelį karšto gardaus gėrimo ir mėgaukitės. O gal užbėgsite į didelę parduotuvę, banką ar net turgelį po stogu?

Būkite originalūs

Fotosesija tikrai nebus prastesnė, jei nenusifotografuosite senamiestyje ar nenuvyksite į botanikos sodą. Apvažinėkite, savo mieste suraskite neįprastų, tačiau pritrenkančių vaizdu vietelių. Fotosesijos nuotaiką sukurs įvairios smulkmenos ir optimistiškas požiūris į nemalonias prapliupusio dangaus staigmenas:

Per mūsų vestuves liepos viduryje lijo visą dieną. Tačiau lietus nuotaikos visai nesugadino, su vyru ir draugėmis smagiai basi pabraidžiojome po balas. Turėjome ir spalvingus skėčius bei guminius batus, vienoje priemiesčio kavinių buvome užsisakę pavėsinę pasislėpti nuo lietaus“, – pasakojo kaunietė Aistė.

O jūs ar jau turėjote progą įsitikinti, kad apniukęs dangus vestuvių dieną gali tapti ne priešu, bet sąjungininku?

Straipsnį paruošė www.fotogidas.lt

Straipsnį paruošė www.fotogidas.lt

Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE

3D/2D foto stikle

3d_foto_stikle

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Prisijungimas

Medinės dovanos

medines-dovanos

 

Reklama

 reklama-tinklapyje

Vestuvių transportas

Viskas vestuvėms

Retro limuzinas

Puiki proga nudžiuginti save.

dj-wedding-01

Luxury limuzinas

Puiki proga palepinti save.

Vestuvinės suknelės

Viskas vestuvėms

Suknelės

Vestuvinių suknelių nuoma, pardavimas..

dj-wedding-01

Proginės suknelės

Vakarinių, kokteilinių, proginių suknelių..

Gelių puokštės

Viskas vestuvėms

Vestuvinės puokštės

Vestuvinės puokštės, nuotakos.......

dj-wedding-01

Vestuvinės dekaracijos

Vestuvinės dekoracijos, puošimas, idėjos..

Kontaktai

Viskas vestuvėms
Nuo pirmadienio iki sekmadienio
Skambinkite: +370 679 23646
Viskas vestuvėms
Sekite mus Twitter'yje
Viskas vestuvėms
Sekite mus Facebook'e
Viskas vestuvėms
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Viskas vestuvėms
RSS